PL EN

Aktualności

Burze w Architekturze - "Architektura w dobie fair-trade"

EPR Architects, Strefa Kultury Wrocław, Barbara oraz SARP O/Wrocław zapraszają na majowe spotkanie z cyklu Burze w Architekturze - platformy dyskusyjnej skupionej wokół architektury.


Temat tego miesiąca to...

Architektura w dobie fair-trade

W temacie projektowania zrównoważonego o obniżaniu zapotrzebowania na energię powiedziano już wiele. Ale czy to wszystko? Jak architekci powinni patrzeć na zrównoważone zarządzanie ziemią, na odpowiedzialne pozyskiwanie materiałów, na cały cykl życia budynków? A przede wszystkim, czy architekt ma na te aspekty wpływ?


Jest wiele wątków do poruszenia. Ciekawi jesteśmy waszych opinii! Przychodźcie uzbrojeni we własne przemyślenia i pomysły na to, czym jest architektura w dobie fair-trade!


Rozgrzewka

Tradycyjnie rozpoczniemy od podzielenia się inspiracjami projektowymi. W tym miesiącu przyjrzymy się "Projektom z metką eko". Co to dla Was znaczy? Macie jakieś ulubione budynki? Wyjątkowo estetyczne albo nad wyraz ekologiczne? Przysyłajcie wszystkie! Czekamy na nie pod adresem burze@epr.co.uk do 24.05 wraz z nazwiskiem autora i nazwą projektu.


Do zobaczenia!


Wydarzenia: https://www.facebook.com/events/331002240855455/