PL EN

Aktualności

AKUMUlator, czyli Architekt KUlturalny MUzycznie - wrzesień 2023

Narodowe Forum Muzyki zaprasza członków SARP Wrocław do skorzystania z wrześniowej oferty specjalnej. Szczegóły w załącznikach.

JAK KUPIĆ BILETY?

Wystarczy, że wyślą Państwo e-mail lub zadzwonią (powołując się na członkostwo w SARP). Wszystkie niezbędne dane zostały umieszczone w stopce kontaktowej poniżej.

Oferta obowiązuje w ramach dostępności miejsc i niestety zespół NFM nie będzie mógł pomóc, jeśli bilety w proponowanej kategorii zostaną wyprzedane.

Nie ma przewidzianej minimalnej ani maksymalnej wielkości zamówienia, więc mogą Państwo zaprosić swoich najbliższych i znajomych.

Od momentu otrzymania potwierdzenia rezerwacji będą mieli Państwo 7 dni na dokonanie płatności. Rezerwacje niewykupione w terminie zostaną niestety anulowane.

Bilety można wykupić:

(1) w kasie NFM, od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00–18:00 (przerwa pracy kas 15:00-15:30) oraz w soboty w godzinach 14:00–19:30;

(2) za pomocą przelewu tradycyjnego;

(3) online, za pomocą Przelewy24 – mogą Państwo poprosić o wygenerowanie linku do płatności elektronicznych.

Bilety opłacone przelewem zostaną wydrukowane w kasie NFM i tam też będą mogli Państwo je odebrać w dogodnym dla siebie terminie. Bilety opłacone online zostaną wysłane bezpośrednio na Państwa adres e-mailowy podany przy rezerwacji.

kontakt ws. zakupu:

Karolina Kostwicka

Specjalista ds. marketingu | Marketing specialist

tel: +48 782 780 783

karolina.kostwicka@nfm.wroclaw.pl